Na górę
Strony MTS wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Strona główna

Jedna firma
wiele możliwości

Dział Organizacji Imprez

Zastępca Dyrektora ds. organizacji imprez
Magdalena Błaszczyk
tel. 91 464 44 13
email: magdalena.blaszczyk@mts.pl


Główny specjalista ds. organizacji imprez
Lidia Kuszyk
tel. 91 464 44 65
e-mail: lidia.kuszyk@mts.pl

Główny specjalista ds. organizacji imprez
Olga Szynkowska
tel. 91 464 44 05
e-mail: olga.szynkowska@mts.pl


Specjalista ds. organizacji imprez
Agnieszka Grabowska
tel. 91 464 44 01 w. 109
e-mail: agnieszka.grabowska@mts.pl

Specjalista ds. organizacji imprez
Leopold Korytkowski
tel. 91 464 44 01 w. 125
e-mail: leopold.korytkowski@mts.pl

Specjalista ds. organizacji imprez
Michał Marcjanek
tel. 91 464 44 01 w. 124
e-mail: michal.marcjanek@mts.pl

Specjalista ds. organizacji imprez
Ryszard Matczak
tel. 91 464 44 01 w. 122
e-mail: ryszard.matczak@mts.pl

Specjalista ds. organizacji imprez
Marzena Piotrowska
tel. 91 464 44 04
e-mail: marzena.piotrowska@mts.pl

Specjalista ds. organizacji imprez
Jolanta Walczak
tel. 91 464 44 01 w. 115
e-mail: jolanta.walczak@mts.pl

Specjalista ds. organizacji imprez
Katarzyna Wójtowicz
tel. 91 464 44 01 w. 123
e-mail: katarzyna.wojtowicz@mts.pl