Artykuł ze strony www.mts.pl

JEDNA FIRMA – WIELE MOŻLIWOŚCI

Powstałe w 1991 roku Międzynarodowe Targi Szczecińskie są organizatorem największych imprez targowych na Pomorzu Zachodnim. W ciągu ponad dwudziestu lat działalności MTS zyskały miano solidnej i profesjonalnej firmy. Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie klientom i partnerom wysokiej jakości usług z zakresu organizacji targów, przedsięwzięć gospodarczych, kulturalnych, edukacyjnych, sportowych i rekreacyjnych. Dysponując własną bazą lokalową i doświadczonym zespołem jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Rocznie realizujemy ponad 50 projektów, w których uczestniczy prawie milion osób!
Naszymi atutami są doświadczenie, profesjonalizm i kompleksowość działania.

Elastyczność

Międzynarodowe Targi Szczecińskie to firma, która odznacza się wszechstronnością i elastycznością w działaniu. Prócz organizacji cyklicznych imprez targowych i plenerowych, na zamówienie kreujemy oryginalne wydarzenia „szyte na miarę”, a także wynajmujemy obiekty konferencyjne i targowe. Dysponując własną bazą lokalową i doświadczonym zespołem, jesteśmy w stanie podjąć się praktycznie każdego zadania z zakresu organizacji:

Kompleksowość

Organizujemy targi i jesteśmy ekspertem w dziedzinie tworzenia wydarzeń specjalnych. Naszym klientom oferujemy pomoc w zakresie projektowania i zabudowy stoisk, wynajmu sal konferencyjnych, sprzętu i obsługi technicznej , logistyki, kateringu oraz marketingu.
Organizując imprezy na zlecenie – kreujemy je od pomysłu aż po efekt końcowy. Dysponujemy własną bazą lokalową, która jest idealnym miejscem do przeprowadzania imprez o różnorodnym charakterze.

Doświadczenie

Od 1991 roku Międzynarodowe Targi Szczecińskie znane są jako organizator największych targów na Pomorzu Zachodnim. W ciągu dwudziestu lat działalności MTS zyskały miano solidnej i profesjonalnej firmy organizującej imprezy w kraju i za granicą, o różnej skali wielkości i charakterze.

Profesjonalizm

Od początku swego istnienia Międzynarodowe Targi Szczecińskie należą do Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom, wiedzy i doświadczeniu jesteśmy profesjonalną i kompleksową firmą świadczącą usługi przedsiębiorcom i klientom instytucjonalnym. Zapewniamy najwyższy stopień obsługi bazujący na ugruntowanym doświadczeniu, zespole niezawodnych współpracowników i wiarygodnych podwykonawców.